O NAS

DirectHome to agencja nieruchomości, która powstała w oparciu o doświadczenie i pasje dwóch osób. Swoje pierwsze kroki stawialiśmy w branży kredytów hipotecznych, budując jednocześnie swoją markę i uznanie wśród kontrahentów, dzięki którym na rynku istniejemy od siedmiu lat. Od roku, wykorzystując zdobytą wiedzę, a także fakt, iż jesteśmy doradcami finansowymi Open Finance, pomagamy swoim klientom w załatwianiu formalności związanych z otrzymaniem kredytu hipotecznego oraz pośredniczymy w rozmowach z bankami w celu uzyskania jak najkorzystniejszych warunków określonych umów.

Tym kierujemy się w pracy!

Wiemy jak ważny jest kontakt z klientem i współpraca z nim. Chcąc budować długotrwałe relacje z kontrahentami, stawiamy na takie wartości, jak:

  • szczerość i otwartość - wierzymy, że partnerskie relacje oparte na solidnych podstawach pozwolą na wypracowanie wspólnego celu i jego osiągnięcie;
  • jakość świadczonych usług - chcemy, aby nasze działania wychodziły poza przyjęte standardy, dlatego też do klientów i ich potrzeb zawsze podchodzimy w sposób indywidualny;
  • profesjonalizm i podnoszenie kwalifikacji - gdy zmienia się rynek nie tylko zmieniają się potrzeby klientów, ale również my;
  • pasja - wierzymy, że tylko praca, w której się spełniamy przynosi nam wyniki i radość, dlatego też zajmujemy się wyłącznie tym, na czym się dobrze znamy.

Oferta naszego biura

Nasza oferta skierowana jest zarówno do osób fizycznych, jak również przedsiębiorców czy podmiotów prawnych, które chcą nabyć nieruchomości. Świadczymy kompleksowe usługi w zakresie:

  • sprzedaży, wynajmu nieruchomości mieszkalnych, komercyjnych, jak i przemysłowych,
  • badania stanu prawnego danej nieruchomości,
  • pośredniczenia w zakupie nieruchomości.

DirectHome a bezpieczeństwo

Jako profesjonaliści nie zapominamy o tym, co najważniejsze, czyli o bezpieczeństwie. Naszym klientom możemy zagwarantować kompleksowe usługi, które obejmują między innymi przeprowadzenie przez proces wynajmu, zakupu czy też sprzedaży nieruchomości. Dodatkowo, nasza wiedza pozwala nam sprawdzenie określonej nieruchomości pod względem prawnym, co sprawia, że nasza oferta jest w pełni bezpieczna.

FacebookTab